top of page

Buz pisti işletmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tedarikleri sağlamaktayız.

Antifriz

Doğal buz pistlerinde soğutma akışkan sıvısı olarak antifriz kullanılmaktadır. Projelerin yer aldığı ortamlara ve çiller cihazlarının tip ve kapasitelerine göre doğru oranlanmış antifriz kullanmak çok önemlidir. Her türlü antifiriz veya Mono Etilen Glikol ihtiyacınızı IceTrendy'den karşılayabilirsiniz.
 

Kayganlaştırıcı Solüsyon

Sentetik buz pistlerinde yüzey kayganlığını artırmak için kullanılan solüsyonları dilediğiniz miktarlarda adrese teslim olarak tedarik edebilirsiniz. 

Buz Patenleri

Kullanım amaçlarına göre farklı kalite ve fiyatlarda yüzlerce çeşit paten bulunmakla birlikte buz pisti işletmelerinde uzun süre dayanıklı olması, kolay giyilip çıkartılabilen plastik patenler tercih edilmektedir. IceTrendy olaraki işletmenizin paten ihtiyaçlarını Avrupa'nın önde gelen üreticilerinden tedarik etmekteyiz.

 

Paten Oluk Makineleri

Kullanıldıkça aşınan paten bıçaklarının oluklarını belli aralıklarla yeniden açmak gerekir. Aksi halde buzda kaymak imkansızlaşır. Bu işlem için üretilmiş olan oluk makineleri manuel veya otomatik olarak istenen amaca uygun derinlikte ve tipte oluk açabilmektedir. Uzmanlık isteyen bu hizmet için dilerseniz bizden servis alabilir dilerseniz cihaz satın alıp kendiniz uygulayabilirsiniz.

Buz temizleme araç ve ekipmanları

Buzda kayıldıkça buzun üzeri çizilir, buz karlanır ve bir süre sonra kayma kalitesi azalır. Bu sorunu gidermek için üretilen buz temizleme araçları sahanın büyüklüklerine göre farklı tasarım ve ebatlarda olabilmektedir. IceTrendy olarak projenize en uygun her türlü yüzey temizleme cihazının ithalatını gerçekleştirmekteyiz.

bottom of page