top of page

Detaylı bilgi için

0553 688 23 54

Kalitemizin teminatı, 

12 yılda 100’ü aşkın 

buz pisti projesidir

İmalattan işletmeye, kiralama hizmetlerinden teknik destek servislerine kadar buz pistleriyle ilgili her konuda faaliyet gösteren IceTrendy, attığı cesur adımlarla yeni pazarlar oluşturduğu gibi, 2007 yılında hayata geçirdiği ilk projesinden bu zamana kadar 100’ü aşkın buz pisti projesiyle bu dalda bir rekora da imza atmış bulunuyor. Üstelik buz pistlerini yaz kış demeden, binalara, açık alanlara, plajlara ve hatta sahnelere kurarak inanılmaz bir teknik birikim ve deneyim elde etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Bu deneyimin getirdiği özgüvenle şu anda kendi tasarımımız olan CE belgeli çiller soğutma cihazlarımızı üretiyor, yine özel ve özenle üretilmiş zemin sistemlerimizle önemli projelere imzamızı atıyoruz. Kenar korkuluklardan, paten hazırlık alanlarına, hatta çelik konstrüksiyon&çadır yapımına kadar hizmet veren yapım ekibimizle birlikte Türkiye dışında da başarılı ve sorunsuz buz pisti projelerine imza atıyoruz.

Bizi, yaptığımız işi, bu işin yatırım değerlerini daha yakından tanımanızı ve farkımızı anlatabilmeyi arzuladık. Biliyoruz ki bu satırları okuyorsanız, yatırımcı ruhuna sahipsiniz ve doğru bilgiyle birlikte cesaretlendirici yönlendirmelere ihtiyacınız var.

Merak ettiğiniz her konuda bizi arayabilir ve her geçen gün gelişen buz pisti yatırımlarıyla ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz.

Ve biz sadece buz pisti konusuna odaklanmış bir ekibiz.

bottom of page