İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi, çocuklara karne hediyesi olarak güzel bir sürpriz hazırladı ve ücretsiz buz pisti hizmeti verdi. IceTrendy olarak çadırlı tesisin kurulumu ve eğitmen personel dahil tüm hizmeti üstlendik. Harika bir deneyimdi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi için sömestri tatili boyunca Aydın şehir merkezi ve ilçelerinde 4 ayrı yere sentetik buz pisti kurduk ve hizmet verdik. Bir gün içinde yer değiştirlebilecek kadar pratik sentetik buz sistemleri de artık hizmetimizin bir parçası. 

Kosova'nın başkenti Priştine'de RoyalMall Alışveriş Merkezi'ne yaptığımız buz pisti tüm detaylarıyla büyük beğeni topladı. İmalatını üstlendiğimiz çiller ve altyapı çalışma-larının yanı sıra patenler, kask ve dizlikler, oluk makinesi vb tüm ihtiyaçları da karşılayarak işletmeye hazır halde teslim ettiğimiz bir proje oldu.

Ankara Altındağ Belediyesi Ali Ersoy Mahallesi Buz Pisti Kompleksi 900m2 net buz alanıyla Ankaralı patenseverlerin hizmetinde. Ice Trendy'nin 300kw soğutma kapasiteli Monoblok Çilleri ilk kez bu projede görücüye çıktı. 

İstanbul'un en köklü alışveriş merkezlerinden Akmerkez terasını patenseverler için dondurduk. Çevre tasarımları, ortadaki çam ağacı ve yılbaşı temalı ışıklandırmalarıyla şehrin en şık buz pisti organizsayonuna imza attık.

Türkiye'de ilk kez 20m çapında küre çadır içinde oval bir buz pisti kurduk. Bursa Kent Meydanı AVM önünde Bursalılar'a bu keyfi yaşatmak bizim için de keyifli bir

deneyimdi. Geometrisi gereği zor bir projeydi ama sonuç bir o kadar da güzel oldu.